Powered by Smartsupp class="post-template-default single single-post postid-73 single-format-standard wp-embed-responsive right-sidebar nav-below-header fluid-header separate-containers active-footer-widgets-3 nav-aligned-left header-aligned-left dropdown-hover elementor-default" itemtype="https://schema.org/Blog" itemscope>

Xiaomi M365 Pro Recenzja

Xiaomi Mijia M365 Pro jak sama nazwa wskazuje to ulepszona wersja w stosunku do poprzedniego modelu, oferuje użytkownikowi lepsze hamulce, zwiększoną wydajność oraz większą baterie przekładającą się na lepszy zasieg hulajnogi elektrycznej. Xiaomi Mijia M365 Pro, ma wiele nazw Mi pro, Mi M365 Pro i Mijia M365 Pro. Wszystkie nazwy prezentują takie same osiągi.

Elektryczna Hulajnoga od przedsiębiorstwa Xiaomi jest lekka i przenośna, waga sprzętu to jedynie 14,2kg. Bardzo łatwo się składa, zajmuje to jedyne 3 sekundy. Wyświetlacz jest umieszczony w ergonomicznym miejscu pośrodku ramy uchwytu, dzięki czemu użytkownik otrzymuje łatwy dostęp do informacji na temat mocy i prędkości. Elegancki wygląd Xiaomi Mijia M365 Pro sprawia, że ludzie zaczną się oglądać za Tobą podczas dojazdu do sklepu lub pracy.

Prędkość, moc i zasięg Xiaomi M365 Pro


Hulajnoga elektryczna posiada zasięg około 45 kilometrów oraz porusza się z prędkością 25km/h. Można powiedzieć, że są to bardzo dobre parametry patrząc na konkurencyjne modele od innych firm. Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro raczej nie nadaje się jako sprzęt dla młodszych użytkowników, skierowana jest dla nastolatków oraz dorosłych. Maksymalna waga użytkownika, który może poruszać się hulajnogą elektryczną to 100-120 kilogramów.

Hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 Pro zasięg

Xiaomi M365 Wyswietlacz


Średni zasięg hulajnogi elektrycznej od Xiaomi to około 45km, licząc od pełnego naładowania. Bardzo wiele czynników wpływa na zasięg sprzętu, dlatego należy oczekiwać trochę mniej niż 45km. Wersja Pro otrzymała od firmy aktualizacje baterii, dzięki czemu użytkownik hulajnogi powinien zanotować wzrost żywotności baterii, ogólnej wydajności sprzętu oraz zasięgu. Warto wspomnieć również o systemie odzyskiwania energii, który działa na zasadzie zamiany energii kinetycznej generowanej podczas hamowania. Średni czas ładowania hulajnogi elektrycznej Xiaomi Mijia M365 Pro to około 8,5 godziny.

Jak długo wytrzyma bateria w Xiaomi M365 Pro?


Bateria powinna wytrzymać 500-1000 ładowań, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy. Analizując, że codziennie będziemy ładować to problemy pojawią się po około 2-3 latach.

Czy hulajnoge elektryczną można używać tak jak zwykłą hulanogę?

Jeśli koła pozostaną odblokowane po wyczerpaniu baterii to nie ma powodu dlaczego nie możnabyłoby używać jako zwykła hulajnoga.

Xiaomi M365 Pro składana

Wodoodporny Xiaomi M365 Pro


Hulajnoga elektryczna jest wodoodporna co oznacza, że lekki deszcz nie powinien negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie hulajnogi elektrycznej, obwody oraz elektronika powinna w pełni działać.

Plusy Xiaomi M365 pro


Dobry zasięg
zadowalająca prędkość
ulepszone hamulce
wygodny i ergonomiczny wyświetlacz LED
Kinetyczny układ Hamulcowy

Wady Xiaomi Mijia M365 Pro

Długi czas ładowania (8,5h)

Dodaj komentarz