Powered by Smartsupp class="post-template-default single single-post postid-85 single-format-standard wp-embed-responsive right-sidebar nav-below-header fluid-header separate-containers active-footer-widgets-3 nav-aligned-left header-aligned-left dropdown-hover featured-image-active elementor-default" itemtype="https://schema.org/Blog" itemscope>
Hulajnoga elektryczna Rzeszów

Hulajnogi elektryczne Rzeszów

Hulajnogi elektryczne Rzeszów

W Rzeszowie znajdują się wypożyczalnie hulajnóg elektrycznych, z których mogą korzystać mieszkańcy. Elektryczne hulajnogi coraz częściej są używane ze względu na komfortowy dojazd do pracy, omijając korek bądź w celach rekreacyjnych ponieważ jest to świetna zabawa.

Hulajnoga elektryczna Rzeszów wypożyczalnia

Aktualnie w Rzeszowie znajduje się wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych na minuty od Blinke.City. Aby wynająć hulajnogę elektryczną należy skorzystać z aplikacji mobilnej oraz zweryfikować swoje konto dowodem tożsamości i podpięciem karty płatniczej

Jaka cena za wynajem hulajnogi elektrycznej w Rzeszowie?

Blinkee to znana na całym terenie kraju firma, która oferuje wypożyczanie hulajnóg elektrycznych oraz skuterów na minuty. Cennik przedsiębiorstwa wygląda następująco:

  • 0.49 zł za minutę jazdy na hulajnodze elektrycznej
  • 0,09 zł za minutę pauzy/postoju
  • 2,50 zł za opłatę startową

Aby skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Blinkee.city należy zarejestrować konto oraz ukończyć 18 rok życia, także oferta niestety nie przyda się młodszym użytknownikom.

Gdzie znajdę elektryczna hulajnoga Rzeszów?

Instalacja aplikacji od Blinkee pozwala na monitorowanie gdzie aktualnie znajdują się rowery, skutery elektryczne oraz hulajnogi elektryczne. W Rzeszowie najczęściej znajdziemy je w miejscach często uczęszczanych między innymi na rynku lub koło często odwiedzanych miejsc. Rzadko znajdziemy je na obrzeżach miasta i innych mało uczęszczanych miejscach. Aby znaleźć hulajnogę elektryczną najprościej będzie skorzystać z mapy w aplikacji mobilnej lub na stronie firmy blinkee.city.

Zobacz również ranking hulajnóg elektrycznych

Dodaj komentarz