Hulajnoga elektryczna Razor E100 – Recenzja

Razor E100 Hulajnoga elektryczna dla dziecka

Razer E100 to hulajnoga elektryczna wyposażona w silnik rozruchowy, posiadający dwa akumulatory 12V. Jedną z najlepszych cech Razor E100 jest zdecydowanie silnik kick-start. Hulajnoga Elektryczna Razor E100 posiada silnik o mocy 100W, który połączony łańcuchem bezpośrednio do tylnego koła. Razor PowerCore E100, który ma silnik zamontowany na piaście, dlatego jest cichszy.

Razor E100 jest wyposażona w opone pneumatyczną, która jest lepsza od innych pod względem lepszej jazdy na gorszej nawierzchni. Podczas podróży hulajnogą elektryczną przeszkody takie jak wyboje oraz dziury w drogach nie są dużym problemem. Pozwala to na szybszą jazdę po gorszej drodze. Hamulce ręczne w Razor E100 znajdują się po lewej stronie kierownicy, hamulec pozwala zatrzymać przednią opone, po prawej stronie kierownicy znajduje się manetka gazu.
Podczas jazdy Twoje dziecko będzie musiało ostrożnie trzymać obie kierownice, aby móc w pełni kontrolować hulajnogę, gdy hulajnoga osiągnie maksymalną prędkość. Możliwe jest również spowolnienie hulajnogi dziecięcej, powoli zwalniając uchwyt z przepustnicy, co pozwala skuterowi się zrelaksować.

Hulajnoga elektryczna dla dziecka Razor E100

Razor E100

Hulajnoga elektryczna Razor E100 jest odpowiednia dla każdego dziecka w wieku powyżej 8 lat i chcącego przeżyć dreszczyk emocji. Może Twoje dzieci znudziły się tradycyjnymi hulajnogą lub masz problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu na zbliżającą się okazję. Jedno jest pewne, jeśli dziecko, dla którego kupujesz tę hulajnogę dziecięcą, ma rodzeństwo, będą kłótnie o to, kto i kiedy będzie jej używał!

Razor E100 to sprawny i niezawodny sprzęt w niskim pułapie cenowym, jeśli szukasz czegoś bardziej stylowego i eleganckiego to Razor Power A2 posiada podobny zasięg, jednak wykorzystuje inny rodzaj akumulatora, wyposażony jest w baterie litowo-jonową, dzięki czemu sprzęt jest cieńszy oraz łatwiejszy do przechowywania. Głównym minusem Razor E100 jest brak reflektorów, dzwonka oraz klaksonu, warto pomyśleć o tych rzeczach podczas zakupu oraz wyposażyć hulajnogę elektryczną dodatkowymi rzeczami.

Zobacz również recenzje Xiaomi mijia m365 PRO

Dodaj komentarz