Powered by Smartsupp class="post-template-default single single-post postid-88 single-format-standard wp-embed-responsive right-sidebar nav-below-header fluid-header separate-containers active-footer-widgets-3 nav-aligned-left header-aligned-left dropdown-hover elementor-default" itemtype="https://schema.org/Blog" itemscope>

Hulajnogi elektryczne Rybnik

Hulajnogi elektryczne Rybnik

W maju 2020 roku na terenie Rybnika można znaleźć hulajnogi elektryczne w okolicach Śródmieścia oraz na terenach rekreacyjnych wokół Zalewu Rybnickiego. Do użytku na terenie miasta oddano 40 hulajnóg elektrycznych, wszystkim zajmuje się przedsiębiorstwo Blinkee.City. Hulajnogi elektryczne zostały wyposażone w światełka LED, dwa niezależne hamulce z przodu oraz tyłu. Poruszają się z prędkością 25km/h.

Hulajnoga elektryczna Rynik wypożyczalnia

W Rybniku powstała wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych od firmy Blinkee.city. Na terenie miasta można znaleźć 40 hulajnóg elektrycznych. Z pewnością jest to dobry krok dla mieszkańców miasta ze względu na niskie ceny, w tych trudnych czasach warto skorzystać z hulajnogi elektrycznej niż miejskiej komunikacji.

Jaka cena za wynajem hulajnogi elektrycznej w Rybniku?

Hulajnoga elektryczna na minuty Rybnik
Hulajnoga elektryczna na minuty (fot. blinkee.city)

Blinkee.City to firma która zajmuje się wypożyczaniem hulajnóg elektrycznych. Ceny są takie jak na terenie kraju. Ze względu trudnych czasów opłata dobowa na hulajnogę elektryczną to 49 PLN. Pozostałe ceny znajdują się poniżej.

  • 0.49 zł za minutę jazdy na hulajnodze elektrycznej
  • 0,09 zł za minutę pauzy/postoju
  • 2,50 zł za opłatę startową

Aby skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Blinkee.city należy zarejestrować konto oraz ukończyć 18 rok życia, także oferta niestety nie przyda się młodszym użytknownikom.

Gdzie znajdę elektryczna hulajnoga na minuty w Rybniku?

Przedsiębiorstwo informuje, że najłatwiej będzie znaleźć hulajnogi elektryczne na terenie Zalewu Rybnickiego oraz w okolicach Śródmieścia, warto zapoznać się z aplikacją mobilną. Dzięki niej bez problemu uda Ci się znaleźć hulajnogę elektryczną w Twojej okolicy. Aby znaleźć hulajnogę elektryczną najprościej będzie skorzystać z mapy w aplikacji mobilnej lub na stronie firmy blinkee.city.

Zobacz również ranking hulajnóg elektrycznych

Dodaj komentarz